G.657A1 Bøyningsufølsom enkeltmodusfiber

Kort beskrivelse:

Produktet tar i bruk avansert produksjonsteknologi for prefabrikkerte stang av helsyntetisk fiber, som kan kontrollere OH-innholdet i den prefabrikerte fiberstangen til et veldig lavt nivå, slik at produktet har utmerket dempningskoeffisient og lav vanntopp, utmerket overføringsytelse.Produktet kan sikre en liten bøyeradius samtidig som det er fullt kompatibelt med G.652D-nettverket, slik at fiberen fullt ut kan oppfylle ledningskravene til FTTH.


Produkt detalj

Produktetiketter

Produktfunksjoner

● Utmerket dempningskoeffisient og lav vanntopp.

● "O - E - S - C - L for alle båndoverføringer.

● Lavt bøyetap.

● Høy utmattelsesstyrke.

● Fullt kompatibel med G.652D-nettverket.

Produktproduksjon

Produksjonsbilder (4)
Produksjonsbilder (1)
Produksjonsbilder (3)

Produktapplikasjon

1. Egnet for alle typer fiberoptisk kabelstruktur: sentral strålerørtype, løs ermet lag strandet type, skjeletttype, fiberoptisk kabelstruktur;

2. Anvendelser av fiberoptikk inkluderer: fiberoptiske systemer som krever lavt tap og høy båndbredde;Den er spesielt egnet for MAN myk optisk kabel, liten pakke optisk fiberenhet, optisk fiberkobling og andre spesielle applikasjoner;

3. Denne typen fiber er egnet for O-, E-, S-, C- og L-bånd (det vil si fra 1260 til 1625 nm).Denne typen optisk fiber er fullt kompatibel med G.652D fiber.Spesifikasjonene for bøyingstap og kompakt plass er hovedsakelig forbedret, både for å forbedre tilkoblingsmuligheter;

4. Det kan støtte installasjon av små halvdiameter og lite volum optiske fiberbehandlingssystemer i telekommunikasjonskontorstasjoner og kundeplasseringer i boligbygg og individuelle boliger.

Produktemballasje

Produktemballasje
Produktemballasje (2)
Produktemballasje (1)

Teknisk indeks

Prosjekt

Standarder eller krav

Enhet

Optisk tap

1310nm

≤0,35

(dB/km)

1383nm

≤0,33

(dB/km)

1550nm

≤0,21

(dB/km)

1625nm

≤0,24

(dB/km)

Dempningsbølgelengdekarakteristikk(dB/km)

   

1285nm~1330nm i forhold til 1310nm

≤0,05

(dB/km)

1525nm~1575nm i forhold til 1550nm

≤0,05

(dB/km)

 

1288nm–1339nm

∣D∣≤3.4

(ps/nm.km)

Spredning

1271nm–1360nm

∣D∣≤5,3

(ps/nm.km)

 

1550nm

≤17,5

(ps/nm.km)

Null dispersjonsbølgelengde

1300–1324

(nm)

Nullspredningshelling ≤0,092 (ps/.km)
 

PMDQ-lenke

≤0,20

(ps/)

Kledningsdiameter

125±0,7

(μm)

Kledning ikke-sirkularitet

≤1,0

(%)

Kjerne-/pakkekonsentrisitetsfeil

PMD enkeltfiber

(μm)

Sekundær beleggdiameter

PMDQ-lenke

(μm)

Pakke/belegg konsentrisitetsfeil

≤12,0

(μm)

Cutoff bølgelengde

1.18–1.33

(μm)

 

radius (mm)

15

10

(mm)

Makro bøyning festet demping

runder

10

1

    

1550nm (dB)

0,25

0,75

(dB)

  1625nm (dB)

1

1.5

Bøyeradius

≥5

(m)

Dynamisk utmattelsesparameter

≥20

()

Dempningstemperaturkarakteristikk (-60℃ ~ 85℃ sykluser for 3 ganger)

 

≤0,05

(dB/km)

Bløtlegg ytelse (bløtlegg i 23 ℃ vann i 30 dager)

 

≤0,05

(dB/km)

Fuktighet og varmeytelse (85 ℃ og 85 % i 30 dager)

1310nm

≤0,05

(dB/km)

Termisk aldringsytelse (30 dager ved 85 ℃)

1550nm

≤0,05

(dB/km)

Varmtvannstest (bløtlegging i vann ved 60 ℃ i 15 dager)

 

≤0,05

(dB/km)


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv din melding her og send den til oss